Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Eşya Depolama


Keçiören Eşya Depolama 


Keçiören nakliyat olarak eşya depolama hizmeti de sunmaktayız. Keçiören eşya depolama hizmetini, sizler için en titiz çalışmalarımızla ön plana çıkarmaya başladık. Diğer hizmetlerimizde profesyonel bir çalışma yapan firmamız eşya depolama hizmetinde de sizlerin aklına takılan soru işaretlerini silmeye ve yeniliklerin peşinde tüm hızıyla koşmaya devam ediyor. Keçiören nakliyat firmamız daima aktif çalışmalarıyla, uygun organizasyonuyla, kaliteli işçiliğiyle müşterilerimize hizmet vermektedir.


Keçiören Eşya Depolama Hizmetinde Ekspertizin Önemi


Evet gereklidir çünkü; taşınma işlemi yapılacak eşyalarınızı önceden ücretsiz ekspertiz çalışanımızı göndermekteyiz. Gelen eksperimiz eşyalarınızın durumuna ve boyutuna göre yer ayırma bilgisini vererek depomuzda eşyalarınız için yer ayartıyoruz. Böylelikle dilediğiniz müddet boyunca eşyanızı depolama imkanı veriyoruz.

Keçiören Eşya Depolamada Eşyalarınızın Taşınması Sigorta Kapsamında Olsun Mu İstiyorsunuz?


Eşya depolama işlemi yapılırken acaba eşyalarıma bir zarar gelir mi? Güvendiğim firma eşyalarıma sahip çıkar mı? Kıymetli müşterilerimiz ister istemez eşya depolama konusunda böyle tedirgin davranmaları normaldir. Firma olarak müşterilerimizin bu kuşkuları ortadan kaldırmak için buradayız. Depolarımız 7/24 saat güvenli kamera sistemiyle izlenmekte ve her türlü deprem, sel ve yangına karşı bütün eşyalarınız sigorta taşımacılığı kapsamındadır. Tüm eşyalarınızı havalı naylon sistemiyle ambalajlamasını ve paketlemesini yapıyoruz. Eşyalarınızı depomuza tamamen yerleştirdikten sonra kirlenmeye ve tozlanmaya karşı herhangi bir durum yaşanmayacağı garantisi veriyoruz.

Eşyalarınızı depolatmak istediğinizde firma olarak gönül rahatlığıyla bizlere güvenebilirsiniz. Firmamızın depolarına alınan eşyalarınız ne kadar olursa olsun, dilerseniz tek parça eşyanızı depolatmak isteyebilirsiniz. Islak imza ile sözleşme yaparak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.

Keçiören eşya depolama hizmetinde bütün depolarımız bize ait olup, firmamız adına kayıtlıdır. Çalışan personellerimizin hepsi sigortalı olup, araçlarımız K1 ve K3 belgesine sahiptir.