Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Ofis ve Büro Taşımacılığı


Keçiören Ofis ve Büro Taşımacılığı 


Keçiören ofis ve büro taşımacılığı işleminde genellikle insanlarımızın iş yoğunluklarından dolayı kıymetli zamanlarını geçirdiği yerler olarak, ofisler taşımacılık sektöründe önemli bir yer tutarlar. Bu sebeple ofislerin önemi oldukça büyüktür. Böyle büyük bir öneme sahip yerlerin taşınma işlemini yaparken üzerinde dikkatle durulması gerekmektedir. Ofis taşıma alanında uzman firma olarak son derece itinalı bir şekilde eşyalarınızı tecrübeli elamanlarımızla taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Ofisiniz de veya büronuz da bulunan tüm eşyalarınızı önem derecesine göre taşıyoruz. Taşınma işlemleri belli bir düzene göre yapıyoruz. Eşyalarınızı ambalajlama ve paketleme işleminden titizlikle geçiriyoruz. Böylelikle eşyalarınıza gelebilecek zararın önüne geçip, siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca ofisinizde bulunan kıymetli eşyalarınız varsa mutlaka ön bilgilendirme yaparak taşıma işlemine dahil ediyoruz. Firmamız nakliye işleminde göstermiş olduğu başarılı çalışmalarıyla %100 müşterilerimizin güvenini kazanarak hizmet kalitesini yükseltmeye devam etmiştir.

Keçiören Ofis Taşıma Hizmetinde Eşyalarınızı Her Türlü Hasara Karşı Korumak İçin Ne Mi Yapıyoruz?

Madde 1 Paketleme: Firma olarak değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet kalitesiyle, kullanmış olduğumuz en güvenilir paketleme malzemeleriyle hizmetimizi göstermeye çalışırız. Çalışan personellerimiz tarafından ambalajlaması ve paketlemesi yapılacak eşyalarınızın türüne ve boyutuna göre  karton kutular kullanmaktayız.

Madde 2 Eşyaların Araca Taşınıp İstiflenmesi: Öncü firmamızın deneyimli çalışanlarıyla ambalajlama ve paketleme işleminden geçirilen tüm eşyalar belli düzen içerisinde aracımızın içerisinde düzenli olarak yerleştirilir. Böylece eşyalarınıza her türlü hasara karşı koruyarak en güvenilir biçimde yeni evinize götürülmesi sağlanır.

Madde 3 Demontaj ve Montajın İşleminde Kaliteli Elemanlarının Kullanılması: Yapmış olduğumuz hizmetlerden biri de demontaj ve montaj işlemidir. Mobilyalar ve beyaz eşyalarınızın firmamız tarafından kaliteli elemanlar kullanılarak, eşyalarınıza hasar vermeden dikkatli bir şekilde taşıyoruz.

a Demonte İşlemi; evinizde ki ya da ofisinizde ki eşyalarınızın taşıma sırasında oluşabilecek hasar riskini sıfıra indirebilmesi için bölümlere ayırma işleminin tamamıdır.

b Montaj İşlemi; montaj ise taşıma işlemi yapılacak eşyalarınızın yeni evinizde tüm eşyaları tekrar birleştirerek kurulumunun hazır hale getirilmesidir.